תאורת גינה

    עץ זית בגינת חוץ עם תאורה מעוצבת שלושה כדים מרובעים עם תאורה מעוצבת

אחד האלמנטים החשובים והמשמעותיים ביצירת גינה שיקית, מעוצבת ומרהיבה הוא שימוש נכון בתאורה. תאורת גינה יכולה לשדרג משמעותית את המראה הכללי שלה, ובנוסף ליצור אווירה ייחודית, מזמינה ונעימה.

חברת פתאל בעלת נסיון עשיר בהתאמת תאורה לגינות בכלל, ובתכנון תאורת לד בפרט. אנו מציעים שירותי תכנון תאורה לגינות, הכולל כמובן גם התקנה.

תאורת גינה חכמה ונכונה מתוכננת עוד בתחילת תהליך העיצוב הכללי, משום שיש לדבר משקל רב ביצירת האווירה הרצויה. מעבר לאלמנט האסתטי, תאורת גינה יוצרת ביטחון בקרב דיירי הבית.

אנו בחברת פתאל מציעים עיצוב תאורה לגינות הנעשה על ידי מעצבי סביבה ואדריכלי סביבה מקצועיים ואיכותיים. אנו עובדים עם ספקי גופי התאורה הטובים ביותר בשוק, ומציעים כמובן תאורת לד.

תאורת לד לגינות היא פתרון אולטימטיבי המאפשר בטיחות ואסתטיות. נורות הלד הינן חסכוניות ואקולוגיות, אינן צורכות הרבה אנרגיה וקיימות בשלל צורות, צבעים וגדלים.

אנו בחברת פתאל מדגישים רבות את אלמנט התאורה בגינות, ורואים בתאורת גינות כמה שבא במקביל לעיצוב הצמחייה, תורם לו ומחזק אותו. הצבת תאורה במיקום הנכון, על הצמח הנכון ובגוון הנכון משפרת משמעותית את האווירה והמראה הכללי של הגינה.

חברת פתאל מציעה ייעוץ, הכוונה והתאמת גופי תאורה איכותיים ואמינים על פי בקשתכם, תוך התחשבות במגבלות המרחב והתקציב.

שאלות נפוצות בנושא תאורת גינה

האם ישנו הבדל בין גופי תאורה ייחודיים לגינות לבין גופי תאורה אחרים?

כמובן. חשוב להקתין בגינות גופי תאורה שמתאימים לתנאי חוץ, עמידים וחסכוניים.

האם ניתן להתקין מערכת תאורה אוטומטית?

יש אינספור אופציות בטכנולוגיית תאורת גינות, וניתן לרכוש מערכות תאורה חכמות שמופעלות לפי מנגנון החל משעה מסויימת ועד לשעה מסויימת.

באיזה שלב מתכננים את תאורת הגינה?

כאשר מדובר בהקמה של גינה חדשה, אנו בחברת פתאל מאמינים בעיצוב התאורה החל משלבי התכנון הראשונים. למרות זאת, גם אם אין זה המצב ומדובר רק בשיקום או חידוש גינה, ניתן תמיד להוסיף תאורה.

מהי עלות עיצוב והתקנת מערכת תאורה בגינות?

אין מחיר קבוע למערכות תאורה, משום שהדבר משתנה בהתאם לגודל הגינה, מספר הספוטים, סוג גופי התאורה ורמת השכלול של המערכת. נשמח לייעץ לכם ולהתאים עבור התקציב שלכם מערכת תאורה שתענה על הצורך שלכם בצורה הטובה ביותר.

הטיפים שלנו לעיצוב גינות

טיפ 1

אין גינה שתאורה לא מוסיפה לה, ולפיכך אנו מאמינים כי תאורה הינה חלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה. חשוב מאוד אם כך, לתכנן את מערכת התאורה במקביל לעיצוב הצמחייה והגינה כולה, על מנת להתאים את נפילת האור על הצמחים, מיקום הספוטים והתקנתם בשטח.

טיפ 2

מומלץ להשתמש בגופי תאורה המבוססים על נורות לד. נורות הלד ניחנות בצריכת אנרגיה מזערית, באמינות ובאורך חיים ארוך.

טיפ 3

חשוב להתאים את גוף התאורה לתנאי השטח. כלומר, גופי תאורה בגינות חייבים להתאים לתנאי חוץ, להיות חסינים בפני גשמים ולכלוך.

טיפ 4

מומלץ לחשוב על האווירה הרצויה בגינה, ובהתאם אליה לסגנן את התאורה; ניתן להתקין תאורה בשלל צבעים, ובכך ליצור גן אירועים פרטי וקסום בגינה הפרטית שלכם.

טיפ 5

חשוב להקדיש תשומת לב בתכנון תאורה לא רק לצורך האסתטי, אלא גם לצורך הפרקטי; בפינות ישיבה או אירוח ישנו צורך בתאורה נוחה ומוארת יותר, וישנו הבדל בין תאורת צמחים לבין תאורת חללי ישיבה.