עיצוב גינות נוי

חברת פתאל מתמחה בעיצוב ותכנון גינות נוי.

גינת נוי היא גינה מעוצבת, אסתטית ומרהיבה אשר ניתן להבחין כי עוצבה על ידי מעצב סביבתי מקצועי.

חברת פתאל מציעה ללקוחותיה שירותי שיקום, עיצוב או תכנון מחדש של גינות נוי, אשר יציעו בסוף התהליך גינה מרהיבה, מסוגננת ומרשימה שנעים לשהות בה.

    כדים מרובעים שחורים ושולחן אפור במרפסת של דירה בריכת נוי קטנה עם שיחים עץ זית עתיק בכניסה לבית פרטי גינה מעוצבת עם כיסאות מוחות גינה מעוצבת עם עצים ושיחים צמחייה מעוצבת בכניסה לבית פרטי גינה מעוצבת עם שיחים ועצי זית גינה גדולה בבית עם בריכה ודשא עצים מעוצבים בגינה של בית פרטי כדים מעוצבים וצמחייה בכניסה לבית פרטי עת זית עתיק בגינה גדולה של בית פרטי גינה מעוצבת בעצים דשא ירוק ואבני נוי גינה גדולה עם גדר עץ מספה כתומה גינה גדולה עם גדר עץ מספה כתומה גינה גדולה עם צמחייה וספה לבנה גינה גדולה עם צמחייה וספה לבנה גינה מעוצבת עם אדניות עץ שלושה כדי נוי מרובעים עם עצים קטנים גינה מעוצבת עם אדנית עץ גדולה

 

גינת נוי מאופיינת במגוון אקלקטי של צמחייה; עצים, שיחים ופרחים למינהם, המשולבים בגינה באמצעות אלמנטים עיצוביים נוספים כמו שימוש באבנים, סלעים, מפלים מלאכותיים, פינות ישיבה ועוד.

אנו עושים שימוש נכון ומקצועי בהתאמת הצמחייה ללקוח, ובשילוב אלמנטים כמו כדים, עדניות, ריצוף, אבנים ועוד.

חברת פתאל מקפידה להיפגש תחילה עם הלקוח, להבין את סגנונו והצורך שלו, לשמוע את בקשותיו ורק לאחר מכן לגשת למלאכת העיצוב.

גינת נוי מושקעת, מוקפדת, צבעונית ואסתטית, יכולה להפוך לגן עדן פרטי שמשדרג משמעותית את איכות החיים של בעליה, ותורמת רבות למראה הבית כולו.

 

שאלות נפוצות בנושא עיצוב גינות נוי

מה ההבדל בגינת נוי שעוצבה על ידי גורם מקצועי לבין גינה שעוצבה עצמאית?

עיצוב ותכנון מוקפד ומקצועי של גינת נוי מתאפיין בחשיבה מתוכננת המתאימה בצורה חכמה ואסתטית בין הצמחייה, אופן התחזוקה והמראה הכללי שנוצר.

מה הם היתרונות שבעיצוב גינת נוי על ידי גורם מוסמך?

אחד היתרונות העיקריים ביותר מהם נהנה מי ששוכר שירותי עיצוב גינות הוא ניצול מרבי של השטח, והפיכתו לפינת חמד של ממש. מעצב גינות מקצועי וטוב יהפוך את הגינה שלכם לגן עדן קטן ופרטי התואם את הסגנון שלכם והצורך שלכם.

מהו השירות שמעניקה חברת פתאל בתכנון גינות נוי?

תהליך הקמתה של גינת נוי באמצעות חברת פתאל מתחיל תמיד מפגישת היכרות עם הלקוח, והבנתו. אנו משקיעים בהיכרות עם הלקוחות שלנו, בהבנת הצורך והדרישות שלהם במטרה ליישם ולהפוך את החלום שלהם לאמיתי. לאחר התכנון והאילוסטרציה, אנו ניגשים לשלב ההקמה הפיזית של הגינה; בחירת הצמחייה, שתילה, והכנת השטח עבור הגינה החדשה.

מהי גינת נוי ״מוצלחת״?

על טעם וריח אין מה להתווכח זה ברור, אך כן ניתן למדוד איכות של גינת נוי מעוצבת. גינת נוי שעוצבה על ידי גורם מקצועי תשקף את טעם ורצון הלקוח, ותמצה בצורה הטובה ביותר את השטח הנתון. גינת נוי איכותית מאופיינת במערכות השקייה חכמות שתוכננו מראש, בצמחייה שנבחרה בקפידה ומותאמת לאילוצי השטח, באיכות הצמחים, איכות השתילה ועוד.

הטיפים שלנו לעיצוב גינות

הסגנון העיצובי

בעיצוב גינות נוי חשוב לשים לב שהסגנון העיצובי ידבר בשפה הזהה לעיצוב הבית כולו. כך תיראה הגינה חלק קוהרנטי והרמוני מהבית השלם.

צורך שלכם מהגינה

אנו ממליצים לכם להבין את הצורך העיקרי שלכם מהגינה; האם אתם רוצים להפוך אותה לאזור שנעים לשהות בו ולארח בו, האם אתם רוצים שתהיה בעיקר קישוטית וכו.

תכנון מוקדם

אנו מזמינים אתכם לעיין בקטלוג שלנו מבעוד מועד, ולהשיג השגות לגבי צמחייה מועדפת, צבעים דומיננטיים, ואלמנטים שונים שאתם אוהבים/לא אוהבים בעיצוב הגינה.

ניצול השטח

מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ עם מתכנני ומעצבי גינות כשמידות השטח בידכם, על מנת לתעל את התכנון לצורה הפונקציונלית ביותר, שתביא לניצול מרבי של השטח באופן חכם.