עיצוב גינות גג

גינת גג היא פיתרון אולטימטיבי למי שאין לו בית צמוד קרקע, ועדיין אוהב ירוק ורוצה להינות מהחוויה שבמגורים עם גינה.

חברת פתאל מתמחה בעיצוב גינות גג מקצועי ואיכותי.

אנו מתכננים, מהנדסים ומוציאים לפועל עיצוב גינות גג ברמה הגבוהה ביותר.

במסגרת עשרות שנות נסיון, גיבשנו ראייה מנוסה בעיצוב גינות מסוגים שונים, כאשר עיצוב גינת גג משלבת בחובה אלמנטים מגינות שונות.

    גינת גג מעוצבת בשילוב חצץ לבן וקקטוסים באדנית ענקית שחורה גינת גג מעוצבת עם דק ופינת אוכל גינת גג מעוצבת עם אזור ישיבה ענק וצמחייה ייחודית גינת גג מעוצבת עם פרחים צהובים ועצים צמחייה מסוגים שונים בתוך אדניות עץ גדולות וספסלי עץ גינת גג מעוצבת עם עצים ושיחים שונים גינת גג מעוצבת עם עצים ושיחים שונים בתוך אדניות עץ ספת עץ עם ריפוד ירוק וכריות ירוקה ולבנות עם שולחן עץ תואם אדניות עץ עם פרחים ועצים שונים בגינת גג אדניות גדולות בצבע חום מוצבות על דק עץ על גג של בית פרטי אדניות גדולות בצבע ירוק מוצבות על דק עץ על גג של בניין ספות לבנות משולבות עם אדניות בצבע תואם וצמחייה שונה על גג של בניין ספות לבנות משולבות עם אדניות בצבע תואם וצמחייה שונה על גג של בניין אדניות אפורות בגדלים שונים וצמחייה שונה על גג של בניין אבן סלע בעיצוב מדברי אבני סלע משולבים בעיצוב מדברי

אנו מאמינים כי גינה היא אלמנט חשוב בחיים של בני אדם; היא מהווה מקום מפלט מהעיר, מרגיעה ומוסיפה רבות לעיצוב הבית ולשגרת החיים העירונית. לפיכך, אנו משקיעים רבות בעיצוב גינות גג על מנת לאפשר למי שאין לו גינת קרקע, להינות מאותה החוויה.

במסגרת השירותים שאנו מציעים בחברה, ולאחר היכרות עם הלקוח, התנאים הקיימים בשטח והצורך שלו, אנו משכללים במלאכה הדמייה ראשונית ועיצוב חכם המנצל את השטח. אנו מתאימים בין סוג הצמחייה לאופי הלקוח ולתנאי מזג האויר הקיימים בגג, ומשלבים בצורה פונקציונלית ואידיאלית בין האסתטיות לבין הפרקטיות.

בגינות הגג שאנו מעצבים אנו מתכננים כמובן גם את מערכות ההשקיה והניקוז בצורה איכותית ומקצועית, מתוך ידע והיכרות רבה עם התחום. ניקוז והשקיה בעיצוב גינות גג הם משתנה חשוב במשוואה, היות והללו יכולים להוות נזק ועול רב במידה ואינם מותקנים כמו שצריך.

בתהליך עיצוב גינת הגג שלכם אנו משכללים את דרישותכם וחלומותיכם לתוצר אסתטי ופונקציונלי העולה בקנה אחד עם עיצוב פנים הבית, גובה המרפסת/גג, משקל הגג, תאורה, כיוון הנוף ועוד. נשמח להיפגש עמכם לפגישת ייעוץ והכוונה מקצועית, לתכנן או לשקם את גינת הגג שלכם.

שאלות נפוצות בנושא עיצוב גינות גג

1. האם ניתן ליצור בגג ״גינה של ממש״, שתיראה אמיתית ואותנטית?

כמובן, וזוהי המומחיות שלנו. מובן שהגינה לא תהא מבוססת על אדמה כמו בגינות קרקע, אך המומחיות שלנו בחברת פתאל היא ליצור גינה אותנטית, אסתטית שנראית אמיתית ועונה על כל הצרכים של גינה. ניתן להגיע לתוצאה זו בעזרת טכניקות וביצוע מקצועי, תוך שילוב אלמנטים נכונים של צמחייה, דשא סינטטי ועוד.

מהי עלות עיצוב או שיקום של גינת גג?

מחיר השירות שאנו מעניקים בחברת פתאל, הן עבור שיקום גינות והן עבור תכנון והקמה מחדש, הינו כתלות בגורמים רבים ומורכבים המשפיעים על התהליך עצמו, כגון: גודל השטח, המצב הנוכחי הקיים, דרישות ספצפיות ועוד. בהתחשב בנתונים השונים, נשמח לבנות עבורכם אישית הצעת מחיר קבועה מראש ומבוססת.

האם ישנה סכנה בגינות גג בשל בעיות ניקוז או השקיה?

במידה ונעשית בדיקה מהימנה ומקצועית טרם תהליך העיצוב של התנאים והמערכת הקיימת, ותוך חשיבה נכונה וידע בתחום, אין כל סיבה לבעיה בניקוז או בהשקיה בגינות גג.

האם אתם מעניקים במלאכת העיצוב חשיבה גם על תאורה, ריצוף, ואמצעי הצללה?

כמובן. בגינות גג במיוחד אנו עושים שימוש תדיר בהוספת אלמנטים של הצללה כמו פרגולות או סוככים, ובנוסף ממליצים רבות על רצפת דק שיוצרת אווירה אותנטית ונעימה.

הטיפים שלנו לעיצוב גינות

צורך העיקרי בגינת הגג

חשוב להבין את הצורך העיקרי בגינת הגג; אירוח המאפשר ארוחות, אירוח ישיבתי, ספות, פינת משחק לילדים, גידול צמחייה/תבלינים ועוד.

התאמה לעיצוב הדירה

בבחירת גורם מקצועי עבור עיצוב גינת גג, חשוב להאיר בפניו את עיצוב הבית הכללי, הטעם והסגנון שלכם. אנו מקפידים להתאים את העיצוב שלנו לטעם הלקוח, ובנוסף לעיצוב ולקו הכללי של הבית על מנת שתיווצר תוצאה הרמונית.

להגיע עם חזון

מומלץ לקבל רעיונות ולהגיע עם דרישות/חזון מהעיצוב. אנחנו נשמע, נרשום, נחשוב ונעשה את המיטב על מנת להגשים ולהוציא לפועל את הרעיונות שלכם.