עיצוב גינות יפניות

גינה יפנית היא גינת נוי שהקו המנחה בעיצובה הוא הפשטות והאלגנטיות.

הגינה היפנית מבוססת על קווים נקיים וחלקים, ומראה טבעי ומרגיע לעין ולנפש.

מטרת גינה יפנית מעבר ליצירת פינת חמד יפהפייה היא ליצור לאדם אפשרות חיבור לטבע ולעצמו.

האלמנטים המאפיינים גינה יפנית הם בין היתר: קווים פשוטים בעיצוב, הרמוניה בשילוב כלל האלמנטים, עיצוב נטול עומס, עדינות וזרימה.

    עיצוב גינות יפניות עיצוב גינות יפניות עיצוב גינות יפניות עיצוב גינות יפניות

 

תכנון ועיצוב מקצועי של גינות יפניות מעניק לתוצר הסופי ערך מוסף; גינה יפנית שעובצה בצורה מקצועית ואיכותית, מקנה לאנשים החיים בסביבתה רוגע, שלווה, יכולת להתבונן פנימה אל הנפש וכמובן גם פינה שנעים ויפה להסתכל עליה.

השירות הניתן על ידי חברת פתאל בעיצוב גינות יפניות כולל ידע מקצועי בתחום, והיכרות עם עולם הצמחייה והגננות היפני.

הגננות היפנית המבוססת על תורת הזן משלבת בקפידה בין אסתטיות ודקורטיביות לערך מוסף המתקבל על ידי שלמות חיצונית ופנימית. חברת פתאל בעלת נסיון רב בעיצוב גינות יפניות; אנו בקיאים בשלל סוגי הצמחייה היפנית, יודעים בביטחון לבחור ולהתאים בין הצמחים לאופי בעלי הבית, בין הצבעים לאווירה הרצויה, וכמובן לקשור הכל מבחינה פונקציונלית.

חברת פתאל עושה שימוש בעיצוב גינות יפניות בצמחייה יפנית איכותית, יוקרתית ומקורית (שאינה זיוף).

אנו מדריכים את הלקוחות שלנו בפרוטרוט אודות תחזוק הגינה בשוטף, ומעצבים את הגינה מתחילת תהליך התכנון ועד לסוף ההקמה בפועל.

אנו משלבים בין צמחייה איכותית לבין הקמה מקצועית של הגינה החל מתשתיות, הכנת קרקע, התקנת מערכות השקיה והעמדה מדויקת ומתוכננת של עצים, צמחים, פרטי נוי וסלעים.

שאלות נפוצות בנושא עיצוב גינות יפניות

האם גינה יפנית יכולה להתאים למטרות אירוח ובילוי בחוץ?

כמובן. בתכנון חכם ופונקציונלי הנעשה מראש, ניתן להתאים בהרמוניה בין העיצוב הדקורטיבי לבין הצורך הפרקטי, וליצור בינהם חיבור ושילוב טבעי ונעים.

מהי עלות הקמת גינה יפנית?

איננו יכולים לאמוד עלות בצורה כללית, היות והצורך הספציפי של כל לקוח והתנאים הקיימים בשטח משתנים ממקרה למקרה. נשמח להיפגש עמכם, להכיר ולהבין את הדרישות והתקציב, ולהגיש עבורכם הצעת מחיר הוגנת וקבועה מראש.

האם הגינה היפנית נראית מעוצבת, האם התוצר הסופי מרשים?

חד וחלק כן. גינה יפנית היא גינה שיקית, מעוצבת, הרמונית ואסתטית עד מאוד. עיצוב מקצועי וחכם עושה שימוש באלמנטים השונים, בצמחייה ובאביזרי הנוי בצורה שבה הללו מתחברים זה לזה ומהווים יצירת אומנות של ממש.

במה נבדלת גינה יפנית מגינת נוי רגילה?

גינה יפנית בניגוד לגינות רגילות, גם אם הן יפות, מטופחות ומעוצבות, מאופיינת ברעיון עמוק העומד מאחוריה ומנחה את העיצוב שלה, והוא: דגש רוחני. הגינה היפנית מספקת לדיירי הבית פינת חמד שמטרתה להרגיע, ליצור שלווה ונועם, לחבר בין האדם לנפשו ולהוות מקום מפלט טבעי. הגינה היפנית מאופיינת באידיאלים מתורת הזן היפנית, המקדשים את רוח האדם, מעודדים התבוננות פנימית וחיבור אל הטבע.

הטיפים שלנו לעיצוב גינות

קבלת החלטות

טרם החלטתכם ובחירתכם בגינה יפנית, אנו ממליצים לכם לעיין בקטלוג שלנו או לראות גינה יפנית מעוצבת במציאות. אנו בטוחים שהדבר יגרום לכם להבין את הערך המוסף שבעיצוב מיוחד זה, ולהחליט האם הרוגע והשלווה הללו מתאימים לכם.

אלמנט הצבע

הגינה היפנית מבוססת רבות על אלמנט הצבע, ולפיכך אנו ממליצים לכם לחשוב מראש האם קיים צבע שעושה לכם טוב, שאתם אוהבים לשהות בסביבתו ושיש לכם חיבור אליו.

הטעמת הגינה לאופי שלכם

על מנת לעצב גינה יפנית בצורה מקצועית ואיכותית חשוב לנו להקפיד על היכרות מעמיקה עם אופי הלקוחות שלנו, הצורך שלהם והסגנון שלהם. חשוב לנו שתבינו כי המוטיב העיקרי בגינה יפנית היא שילוב והרמוניה בין אופי ורוח, לבין עיצוב וטבע.

בדיקת השטח

חשוב לבדוק היטב את מצב התשתיות של גינתכם כמו גם גודל השטח, טיב האדמה והמצב שלה, כמות החשיפה לשמש, אזור מרוצף ויתר המשתנים הקיימים.