דשא סינטטי לגינה

דשא סינטטי הפך לאחד הפתרונות הפופולאריים והנפוצים בעיצוב גינות וגנים בשנים האחרונות, ולא בכדי. הדשא הסינטטי מאפשר מראה ירוק וחי המעשיר את הגינה, יוצר אזור המתאים למשחקי ילדים, וצובע את הגינה כולה בחיות ופסטורליות.

בשנים האחרונות טכנולוגיית ייצור הדשא הסינטטי התקדמה והשתכללה לאין שיעור, וניתן כיום להתקין בגינות דשא סינטטי מרהיב ביופיו שנראה בדיוק כמו דשא אמיתי, ואף יותר טוב. חברת פתאל מאמינה בלב שלם בפונקציונליות של דשא סינטטי, ומשתמשת בו רבות בעיצוב גינות.

    דשא סינטטי במתחם בריכות ענק דשא סינטטי בגינת גג עם אדניות עץ דשא סינטטי באזור ישיבה בגינה פרטית דשא סינטטי באזור ישיבה בגינה פרטית

אנו עובדים עם הספקים האיכותיים ביותר בשוק, שמייצרים דשא בשיטות המשוכללות והמתקדמות ביותר. לדשא הסינטטי יתרונות רבים במובנים שונים, ואנו רואים בו במקרים רבים כפתרון אידיאלי ונוח לעיצוב גינה מרהיבה ביופייה. בשנים האחרונות מורגשת עלייה משמעותית בהיקף הצריכה והביקוש של דשא סינטטי, הן עבור גינות פרטיות והן עבור גנים ציבוריים, גני אירועים ואזורים ציבוריים.

יתרונות הדשא הסינטטי

ריכזנו עבורכם בצורה נהירה את היתרונות העיקריים המיוחסים לשימוש בדשא סינטטי:

  • פתרון שיוצר אווירה ירוקה ופסטורלית עבור גינות גג, מרפסות, וגינות שאינן צמודות קרקע.
  • הוצאה כספית חד פעמית משתלמת, שאינה מצריכה גיזום ותחזוקה בשוטף.
  • מראה מרהיב, ירוק וחי לאורך כל השנה. הדשא הסינטטי איננו נובל, אינו מצהיב וגורם לגינה להיראות במיטבה לאורך כל עונות השנה.
  • דשא סינטטי לא מושך מזיקים או חרקים למינהם.
  • אין צורך בהשקייתו, ובכך הוא חוסך במים ומהווה פתרון אקולוגי.

שאלות נפוצות בנושא דשא סינטטי לגינה

האם ניתן להזמין דשא סיננטי לכל אזור בכל גודל?

כן. את הדשא מזמינים לפי מטרים, וניתן להתקינו בכל צורה של שטח, ובכל גודל של שטח.

האם יש הבדלים בין סוגים שונים של דשא סינטטי?

בהחלט. ההבדלים בין הסוגים ניחנים באיכות ובנראות הדשא. מבחינת האיכות, ישנם דשאיים סינטטיים שאינם מיוצרים כראוי ולפיכך לא יישמרו על מראה חי ומרהיב, יצהיבו ואף ייקרעו או יהרסו. מבחינת הנראות, ישנם סוגים שונים הנבדלים בגוון, באורך העלים וברכות.

האם בעלי חיים יכולים להרוס דשא סינטטי?

באם הדשא הסינטטי הותקן על ידי בעל מקצוע מנוסה, שעשה עבודה יסודית, הסיכויים שחיות מחמד יהרסו אותו הינם קלושים ביותר.

איך צריך לתחזק דשא סינטטי?

הדבר תלוי בסוג הדשא. בכלליות, מומלץ להבריש את הדשא אחת לכמה שבועות. כאשר מדובר בדשא איכותי במיוחד, העלים מיוצרים בצורה חזקה ששומרת על זקיפותם לאורך זמן רב.

הטיפים שלנו לעיצוב גינות

טיפ 1

לפני קניית דשא סינטטי, חשוב להבין כי כבכל מוצר הקיים בשוק גם בתחום זה ישנן איכויות וניכרים ההבדלים בינהן. דשא סינטטי איכותי ייראה מרהיב לאורך כל השנה וישמור על צורתו, אך אם לא תקפידו להזמין דשא מספק איכותי אין מן ההכרח שהדשא ישמור על צורתו ההתחלתית.

טיפ 2

חשוב לדעת להתקין דשא סינטטי בצורה מקצועית ונכונה; יש צורך בהתאמת האדמה, שיטוח נכון והכנה מוקפדת טרם הלבשת הדשא.

טיפ 3

ישנם סוגים שונים של דשא סינטטי הנבדלים זה מזה בגוון, ברכות ובאורך העלים. אנו ממליצים לכם לעיין בקטלוג ולהתאים את הגוון והאיכות לצורך ולמראה הכולל של הגינה.

טיפ 4

חשוב לוודא כי הדשא הסינטטי מכיל נוגדני קרינה, המשמרים את מראהו הצבעוני והחי לאורך כל ימות השנה.