עיצוב גינות קטנות

רבים נוטים לחשוב כי במלאכת העיצוב, ככל שהשטח קטן העבודה יותר פשוטה וקלה.

אך האמת היא, שההפך הוא הנכון.

בעיצוב גינות קטנות חשוב במיוחד לערוך עבודת עיצוב מדוייקת וחכמה על מנת להביא לידי ביטוי את מימוש הפוטנציאל של השטח הקטן באופן המיטבי.

    ספא אדומה עם כריות לבנות מוצבת בגינת גג שולחן עץ נמוך מוקף באדניות עץ גינת גג צבעונית גינה עם ספא גדולה

חברת פתאל מתמחה ועוסקת מזה שנים בעיצוב ותכנון גינות מסוגים שונים. בעודנו מעצבים גינות קטנות, אנו מקפידים פי אחת וכמה על כל החלטה שמתקבלת בתהליכי התכנון וקבלת ההחלטות העיצוביות.

אנו מאמינים בשילוב הרמוני של הצמחייה והאלמנטים העיצוביים והדקורטיבים, במטרה שייצור אווירה נעימה, אסתטית וירוקה, אך לא יהיה עמוס יתר על המידה ויעייף את העין.

חברת פתאל מעסיקה מעצבי גינות ומעצבי סביבה בעלי ידע ונסיון עשיר בתחום הצמחייה, תכנון צמחייה, התאמת צמחייה ושילובה בצורה דוקרטיבית.

בנוסף, אנו מעניקים שירותי הצללה ובניית דקים או ריצוף, התאמת מערכות השקיה ומערכות תאורה.

נשמח להיפגש עמכם, להכיר את הסגנון שלכם והצורך שלכם, ולהכווין אתכם לעיצוב האידיאלי שישדרג את הגינה שלכם ויהפוך אותה לפינת חמד מרגיעה ומרהיבה.

שאלות נפוצות בנושא עיצוב גינות קטנות

מהו היתרון המרכזי בעיצוב מקצועי של גינה קטנה?

אין ספק כי היתרון המהותי ביותר בשירות מקצועי לעיצוב גינות קטנות הוא ניצול אולטימטיבי של השטח בצורה שבה תוכלו להינות ממנו ככל האפשר. אנו מציעים שירות מקצועי ויסודי וחשיבה מוקפדת הבוחנת אופציות עיצוב שונות, ומחליטה לבסוף על הצורה שתנצל את השטח ותמצה אותו ככל הניתן.

האם ניתן להוסיף לגינות קטנות אלמנטים דקורטיביים?

תלוי בתנאים הקיימים. אנו תמיד מתחילים את העבודה משמיעת הרצונות והפנטזיות של הלקוחות שלנו, ומנסים ככל האפשר, תוך חשיבה על התוצאה הטובה ביותר, להגשים אותן.

האם תכנון והקמת גינה קטנה זול יותר מעיצוב גינות גדולות?

בגדול כן, אך כמו בכל מלאכת עיצוב שאנו עוסקים בה, איננו מתחייבים. עלות השירות תלוייה רבות בהחלטות שלכם, הלקוחות. הבחירות שלכם, הצורך שלכם וההעדפות העיצוביות שלכם משפיעים רבות על העלות הכללית.

כיצד מוציאה לפועל חברת פתאל את הקמת הגינה?

אנו מתחילים בהיכרות מעמיקה עם הלקוחות שלנו, ובהבנת הטעם והסגנון שלהם. לאחר מכן אנו בוחנים בקפידה את הנתונים בשטח, אילוצים ותנאי מזג אוויר ואדמה, ולבסוף מתכננים בהתאם לדרישות ולרצונות שלכם את העיצוב שנראה לנו האידיאלי ביותר. לאחר שאתם מאשרים אותו, אנו בוחרים בשיתוף פעולה מלא בצמחים השונים ובאלמנטים הדקורטיבים השונים כמו אבנים, סלעים ועץ, ומגיעים אליכם לגינה על מנת להפוך את העיצוב הרעיוני למוחשי.

הטיפים שלנו לעיצוב גינות

מיצוי המרחב הקיים

בעיצוב גינות קטנות, אחד האלמנטים החשובים ביותר הוא מיצוי מלא של המרחב הקיים. אנו ממליצים לכם לעשות שימוש בעיצוב קווי פשוט וחלק, שיגדיל את השטח וייצור אשליית מרחב. ניתן לעשות זאת על ידי הגבהת משטחים, בניית טרסות, יצירת הבדלי גבהים בין ערוגות, תיחום שבילים ועוד

התאמת הצמחייה

התאמת הצמחייה לגודל הגינה חשובה במיוחד בגינות קטנות. גינה קטנה בעלת עצי ענק תבזבז שטח רב ותחטוא למטרה. אנו ממליצים על צמחייה נמוכה יחסית, קטנה או בינונית, ולהימנע מצמחיה בעלת ענפים ארוכים שגוזלים מקום רב מהשטח.

תכנון פינת הישיבה

בתכנון פינת הישיבה, חשוב לשים לב כי בגינות קטנות השטח שגם כך הינו קטן צריך להיות מנוצל בחכמה. לפיכך, מומלץ לבחור ברהיטים קלילים שאינם מגושמים, שניתן להניח באחת הפינות ולגזול מעט שטח ככל הניתן.