אחזקת גינות

    גינת גג מעוצבת עם פרחים סגולים גינה מעוצבת עם אדניות עץ ופרחים גינה מעוצבת עם עלי דקל וספא קטנה לבנה עצים ועציצים מעוצבים בכניסה לבית פרטי גינת מעוצבת עם עצי זית גינת מעוצבת עם עץ זית ושביל לבן גינת גן מעוצבת עם שתי כיסאות ואבן גדולה גינת בכניסה לבית פרטי עם עץ זית גינה מעוצבת עם תאורת גן ועצי לימון גינה עם דק עץ ואבנים לקישוט שלושה כדים עגולים עם פרחים בתוכם

חברת פתאל המתמחה ומובילה בתחום עיצוב גנים וגינות מזה שנים, מקפידה ומדגישה רבות את נושא אחזקת הגינה; הטיפול והתחזוק שיש לעשות ביוםיום על מנת לשמור על גינה יפה ומטופחת.

חברת פתאל מציעה שירותי אחזקת גינות עבור אנשים שהגינה שלהם חשובה עבורם, שהם משתמשים בה ואוהבים לשמור אותה במצב טוב, יפה ומטופח כפי שהייתה כשנבנתה.
צוות אחזקת הגינות של חברת פתאל הינו צוות עובדים מיומן ומנוסה, המתמצא ומתמחה באחזקת גינות וטיפוחן במהלך השגרה.

בניגוד לעיצוב פנים של בית שנעשה בצורה חד פעמית ושומר על צורתו, עיצוב גינות הוא דבר שיכול בקלות לאבד מצורתו. מתוך הבנה זו, חברת פתאל פיתחה את שירותי אחזקת הגינות שלה שמתחייבים לשמור על הגינות שלכם אסתטיות, נקיות ונעימות למראה ולשהייה.

אנו משתמשים במכשירים משוכללים, איכותיים ומקצועיים, ומעסיקים צוות עובדים מיומן ומנוסה שייעודו הוא לשמור על טיפוח הגינה ועל אורך חייה.

הגינות שמעוצבות ונבנות על ידי חברת פתאל ניחנות כולן בתכנון המלווה במחשבה לטווח הארוך, המאפשר שימור וחידוש תדיר בכל עת. העובדים שלנו עוברים השתלמויות והדרכות, מבטיחים עבודה מקצועית, מהימנה, מדוייקת ואדיבה.

חשוב לנו להדגיש, כי תחזוק שגוי, לא מקצועי או לקוי של גינה יכול להרוס לחלוטין את כל ההשקעה שהוקצתה בעיצובה ובנייתה, ולפיכך חשוב מאוד להשקיע באחזקה נכונה ומקצועית.

שאלות נפוצות בנושא אחזקת גינות

מהו המינון הנכון להשקייה של גינות?

מינון השקייה חייב להיעשות בהתאמה לסוגי הצמחייה השונים בגינה, מתוך היכרות וידע עם הצמחים וצרכי הגידול שלהם. ישנם צמחים שזוללים מים, ולעומת זאת ישנם צמחים שצריכים השקיעה מועטת. מומלץ להיוועץ בגורם מקצועי ולהתקין מערכת השקייה אוטומטית בהתאם למינון שנקבע.

איך מנקים גינה בצורה טובה?

ניקוי גינה חייב להיעשות על ידי כלים ומכשירים מקצועיים של בעלי מקצוע כמו מגרפות, כלי גיזום וכו. חשוב מאוד לעשות שימוש בכלי הנכון, ולא עשוי להיגרם נזק לאדמה או לצמחים שישפיע על המשך צמיחתם.

מתי יודעים שצריך לגזום ענפים או שיחים?

גיזום הצמחייה נעשה בהתאם לצורת העיצוב שהוגדרה מראש עבור הצמח, על מנת לשמור על האסתטיות והמראה הכללי של הגינה. בנוסף, חשוב לגזום צמחייה על מנת להחיות את הצמח ולגרום לו לצמוח בריא וחזק. גיזום צמחים שלא לצורך צורה בלבד יעשה כשהעלים מצהיבים או ״צונחים״.

האם ניתן לסמוך על מערכת השקייה? וכיצד היא משתלבת בעונות גשומות?

ישנן מערכות השקייה חכמות ומשוכללות, שניתן לקבוע בהן מראש מינון וזמנים להשקיית הצמחים. הדבר מומלץ ומקל מאוד על אחזקת הגינה. את המינון ניתן לשנות בהתאם לעונות השנה, ומומלץ להיוועץ עם גורם מקצועי שידע להתאים מינון נכון בהתחשב בתנאי מזג האויר במקום.

הטיפים שלנו לעיצוב גינות

הקפדה

להקפיד על כיסוח דשא בעזרת מכונת כיסוח מקצועית ומשוכללת, שאינה פוגמת בדשא וגוזמת אותו בצורה שמאפשרת לו לצמוח מחדש בריא וחזק, ושומרת על שורשיו.

הפיכת האדמה

חשוב להפוך את האדמה באזור בהם שתולה צמחייה מכל סוג אחת לכמה זמן. הפיכת האדמה גורמת להוצאת פסולת ומרעננת את השורשים של הצמחים, דבר הקשור לצורת הצמיחה שלהם בעתיד.

דישון

דישון האדמה על ידי חומרים איכותיים, מעוטי כימיקלים, שמפרים את האדמה.

גיזום

גיזום ענפים באופן תדיר חשוב הן מבחינה אסתטית והן מבחינת הבריאות של הצמח. ענפים שוטים יכולים בקלות להפוך למטרד ולגרום לגינה לאבד את צורתה.

נקיון

נקיון כללי של הגינה מעשבים שוטים, עלי שלכת, פסולת מצטברת ולכלוך. הנקיון שומר ומגן על הצמחים, שומר על האווירה והעיצוב של הגינה והכרחי לטיפוח.